Otteluohjelmat ja tulokset

B-poikien valtakunnallinen I divisioona    sarjataulukko

PvPvmKotijoukkue            VierasjoukkuePaikkaKloTulos
La12.10.13Masu Basket-Wartti BasketHelmi Center15:3086-72
Su20.10.13 Wartti Basket  -LrNMKYVuosaaren Urheilutalo *13:1568-46
Su27.10.13 Salon Vilpas-Wartti BasketSalon urheilutalo17:3068-61
Su3.11.13Wartti Basket -Tapiolan Honka2Kallahden liikuntahalli15:1576-66
Su10.11.13KTP2-Wartti BasketHaukkavuoren koulu12:4548-57
Su17.11.13 Wartti Basket -Pyrintö IIKallahden liikuntahalli15:1590-73
Su 24.11.13 Korihait-Wartti Basket Pohitulli19:0082-68
Su1.12.13 Wartti Basket -PuHu JunioritKallahden liikuntahalli ***10:3075-39
Su8.12.13 Wartti Basket -LoU BasketKallahden liikuntahalli15:1568-58
La14.12.13Wartti Basket -Masu BasketHelmi-Center *15:1574-80
Su19.1.14LrNMKY-Wartti BasketSammonlahden liikuntahalli13:0072-71
Su2.2.14 Wartti Basket-Salon Vilpas Kallahden liikuntahalli15:1551-64
Su9.2.14 Tapiolan Honka2-Wartti BasketHonkahalli **17:3070-78
Su2.3.14 Wartti Basket-KTP2Kallahden liikuntahalli15:1562-66
Su 9.3.14 Pyrintö II-Wartti BasketTammelan koulu10:3066-55
Su 16.3.14 Wartti Basket-KorihaitKallahden liikuntahalli15:1569-71
Su 23.3.14PuHu Juniorit-Wartti BasketMartinlaakson koulu14:0083-76
Su 30.3.14LoU Basket-Wartti BasketJärnefeltin liikuntahalli16:0078-81

 * = muuttunut pelipaikka ja -aika!  ** = muuttunut pelipaikka! *** = muutunut aloitusaika!

B-pojat, eteläinen I-divisioona, lopputurnaus   sarjataulukko

PvPvmKotijoukkue VierasjoukkuePaikkaKloTulos
pe2.5.14Wartti Basket -Karkkilan UrheilijatSummahalli I17:30 
pe2.5.14Munkkiniemen Kisapojat -Tapiolan Honka 2Summahalli I19:15 
la3.5.14Välierän 1-4 häviäjä-Välierän 2-3 häviäjä 11:45 
la3.5.14Välierän 1-4- voittaja-Välierän 2-3 voittaja 12:00 

 

B-pojat, eteläinen I-divisioona, kevät 2014   sarjataulukko

PvPvmKotijoukkue VierasjoukkuePaikkaKloTulos
Su12.1.14PuHu Juniorit -Wartti Basket Martinlaakson koulu15:4568-61
La18.1.14Wartti Basket-Karkkilan UrheilijatHelmi-Center 13:1566-68
La1.2.14Wartti Basket -Sykki White Helmi-Center 13:1584-53
La8.2.14MaSu Basket-Wartti Basket Pukinmäen peruskoulu11:1556-55
La8.3.14Wartti Basket -Tapiolan Honka 2 Kallahden liikuntahalli16:1573-68
La15.3.14MuKi-Wartti BasketMYK10:3049-56
La22.3.14Wartti Basket -RU B Blue Helmi-Center 13:1582-45
La29.3.14JKS B1-Wartti BasketJärvenpään lukio15:3037-80
La5.4.14Wartti Basket-BP EBTHelmi-Center 13:1540-0

 

B-pojat, eteläinen I-divisioona, syksy 2013   sarjataulukko

PvPvmKotijoukkue VierasjoukkuePaikkaKloTulos
Su13.10.13Wartti Basket-MuKiKallahden liikuntahalli15:1573-35
La26.10.13 PuHu Juniorit-Wartti Basket Martinlaakson koulu18:45 41-91
La2.11.13Wartti Basket -Sykki WhiteHelmi-Center 13:15 64-79
Ma4.11.13Tapiolan Honka2-Wartti Basket Tiistilän koulu17:40 50-70
La23.11.13Wartti Basket -JKS B1Helmi-Center13:15 66-55
To28.11.13Karkkilan Urheilijat-Wartti Basket Karkkila liikuntahalli17:0077-69